Koltuk Örtüsü Dikimi

Firmamız 1997 yılından günümüze 22 yıldır Örtü ve Perde Dünyası olarak binlerce farklı müşterimize koltuk örtüsü dikimi gerçekleştirmiş ve teslimatını yapmıştır.

Koltuk örtüsü dikimi özveri ve özen gerektiren bir iş için doğru firma ile çalışmamanız durumunda olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Bu yüzden referanslara ve yaptıkları işleri incelemeye özen göstermenizi öneririz.

Koltuk Örtüsü Dikimi Siparişi Nasıl Verilir ?

Koltuk örtüsü siparişi vermeniz için ilk olarak firmamız ile iletişime geçmeniz gerekiyor. İletişim sonrası firma yetkililerimiz sizden koltuklarınızın görsellerini talep ediyor. Gelen koltuk görsellerine göre eğer standart modellerden biri ise ölçülerine göre seçtiğiniz koltuk örtüsü kumaşından kesme işlemi yapılıyor ve daha sonra dikim aşamasına geçiliyor.

Eğer koltuklarınız standart modellerden biri değilse sizden talep edilen alanların ölçüsünü almanız isteniyor veya İstanbul içinde ikamet ediyorsanız biz gelerek bizzat ölçüleri alıyoruz.

Koltuk Örtüsü Teslimat Süresi

Koltuk örtüsü dikim işlerim ölçü bildirme işleminden sonra yaklaşık 3 gün sürmektedir. Örtüleriniz sizlere kargo aracılığı ile teslim edilmektedir. Genelde sipariş sonra işlemler toplamda 1 hafta içinde teslim edilmektedir. Toplu sipariş olması durumunda bu süre değişiklik gösterebilmektedir.

Koltuk Örtüsü Dikimi Modelleri

Daha önce bizzat firmamız tarafından dikimi gerçekleştirilmiş ve teslim edilmiş koltuk örtüsü dikimi modellerimiz aşağıda mevcuttur incelemeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer koltuk örtüsü modellerimiz ilginizi çekerse ve sizlerde koltuklarınıza özel koltuk örtüsü talep etmek için bizimle 0216 450 4348 ve 0532 241 8944 numaraları telefonlar aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

koltuk örtüleri dikimi
koltuk örtüsü dikim fiyatlari
koltuk örtüsü diktirme
koltuk örtüsü fiyatları
koltuk örtüsü kumaş modelleri
koltuk örtüsü kumaşları
koltuk örtüsü modelleri
koltuk örtüsü
özel dikim koltuk örtüleri
özel dikim koltuk örtüsü
özel koltuk örtüsü dikimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir